«

»

Окт
12

Обращение братии Лавры к Президенту Украины

11 жовтня 2012 року

№ 92/Н

Президенту України

Януковичу В.Ф.

Шановний Вікторе Федоровичу!

Звертаємось до Вас як до гаранта Конституції та віруючої людини. Основний Закон держави зобов’язує кожного громадянина України усвідомлювати свою «відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями». Особливо це стосується Президента держави, який при інаугурації давав присягу на Святому Євангелії вірно служити Господу та нашому народу. Слово Боже вчить нас виконувати клятви, дані перед Господом (Мф. 5:33).

Православна Церква не раз застерігала керівництво держави та своїх чад про те, що «царство антихриста не відбудеться без відповідної технічної бази… Нинішній процес кодифікації населення… проводиться у формах, які мають типологічну подібність з обмеженнями апокаліптичних часів і не можуть не турбувати совість членів Церкви» (Послання Священного Синоду УПЦ від 29.12.2003 р.). Також Церква попереджувала, що «індивідуальний ідентифікаційний номер, який буде присвоєний кожній людині і нанесений на неї через якусь «незмивну» технологію, дійсно може стати «печаттю антихриста» (Послання Священного Синоду УПЦ від 19.05.1998 р.). Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Володимир наголошував керівництву держави, що «впроваджуючи кодифікацію людей з моменту народження та єдиний уніфікований документ особистості – електронну карту, держава фактично санкціонує електронне стеження та тотальний контроль в усіх сферах життя людини… Може статися таке, що не тільки кожна людина втратить особисту свободу, але й наша держава свою незалежність» (Звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира від 17.03.2010 р.).

На превеликий жаль, всі ці застереження Православної Церкви залишились не почутими. 2 жовтня 2012 року народними обранцями під тиском міжнародних вимог прийнято новий антихристиянський, зрадницький по відношенню до держави та антилюдський по відношенню до громадян Закон № 10492 від 18.05.2012 р. «Про Єдиний державний демографічний реєстр». Законом передбачено збір інформації про особу, присвоєння усім унікального номеру запису в Реєстрі, видачу громадянам України, починаючи з народження, паспорта з безконтактним носієм інформації (мікрочіпом).

«Что пользы человеку если приобретет весь мир, а душе своей повредит?» (Лк. 9:25). Великої шкоди завдали своїм душам ті, хто розробляв та голосував за вказаний антихристиянський Закон № 10492.  Вони в загробному житті будуть відповідати перед Богом за тих людей, яких ведуть за собою в погибель, і вже тут за землі на них почиває гнів Божий. Звичайно, все що, написане в Святому Одкровенні, повинно відбутися. «Надобно придти соблазнам; но горе тому человеку, через которого соблазн приходит. Лучше было бы, если бы повесили ему мельничный жернов на шею и потопили его во глубине морской» (Мф. 18:6-7).  Горе тим, хто розробляв, голосував та підпише антихристиянський Закон № 10492, який створює законодавчу та технічну базу для воцаріння антихриста.

Спаситель закликає нас покласти своє життя для спасіння своєї душі та ближніх (Ін. 15:13). І, навпаки, тих, хто не турбується про майбутнє своїх дітей та ближніх, Святе Письмо називає відступниками від віри та гіршими невіруючих (1 Тим. 5:8). Дух Святий попереджує, що теплохладні (Одкр. 3:15-16) та боязливі (Одкр. 21:3) будуть відкинуті Богом у вогонь вічний.

Іісус Христос заповідував: «Ищите же прежде Царства Божия и правды Его», а все земне «приложится вам» (Мф. 6:33). Земне благополуччя народу залежить від правильного життя та збереження вірності Богу (Лев. гл. 26), а не від міжнародних антихристиянських домовленостей. Святе Письмо доносить до нас приклад, коли іудейський цар Єзекія понадіявся більше на міжнародний договір з могутнім вавилонським царством, чим на Бога, за що був наказаний його дім і весь народ  — вони стали рабами вавилонського царя (4 Цар. гл.20). Таких прикладів у Священному Писанні та історії людства достатньо.

«Коли виходить державний закон, тоді наслідки лягають на кожного громадянина, так як Бог наказує весь народ. Але коли не має державного закону, тоді наказується тільки особа, яка согрішає» , — застерігав духоносний старець Паісій Святогорець («Избранный сосуд», ст. 114). Особливу відповідальність при прийняті антихристиянського закону несуть керівники держави.

А тому просимо Вас, шановний Вікторе Федоровичу, не підписувати, прийнятий Верховною Радою антихристиянський Закон № 10492,  який приведе державу до втрати її суверенітету, а душі людей до духовної погибелі. Ми надіємося, що Ви знову проявите громадську та християнську мужність і накладете «вето» на впровадження антиконституційного, антидержавного та богоборчого Закону № 10492.

+ Володимир,

Митрополит Почаївський,

Вікарій Київської Митрополії,

Намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври

Члени Духовного Собору Лаври

 

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>