«

»

Июн
05

Петиція проти законопроекту № 2342

Зразок заяв, щодо відкликання законопроекту №2342

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

(вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220)

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ

АЗАРОВУ М.Я.

(вул. Грушевського, 12/2 , м. Київ, 01008)

ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

РИБАКУ В.В.

(вул. Грушевського, 5 , м.Київ,01008)

ЗВЕРНЕННЯ

Мене, як громадянина України глибоко турбує внесення до Верховної Ради України вельми суперечливого законопроекту №2342 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні», який не пройшов громадського обговорення та викликав широкий громадський резонанс.

Даним законопроектом пропонується внести до діючого законодавства ряд суперечливих норм, щодо дискримінації, до якої пропонується включити і «сексуальну орієнтацію», що у разі прийняття створить у правовому полі ряд законодавчих колізій, які спровокують суспільне напруження та можуть викликати значні суспільні протистояння.

Враховуючи глибоке християнське коріння, яке має український народ, та міцні сімейні традиції, прийняття подібного закону без широкого громадського обговорення викличе сильні суспільні хвилювання та резонанс та призведе до значних конфліктів на даному грунті.

Зважаючи на вищевикладені аргументи, прошу Вас:

1.  Не голосувати за злочинний законопроект №2342 «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».

2. Зробити все можливе, щоб був терміново відкликаний та винесений на громадське обговорення законопроект №2342 «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».

3. З метою захисту суспільства та дітей від негативного впливу, терміново ініціюйте розгляд у другому читанні законопроекту № 8711.

Відповідь прошу надати у встановленому законом порядку.

 

З повагою,

______________________________                          (підпис)______________

(дата)_________________

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>