«

»

Июл
24

К 1025-летию Крещения Руси. Сказання про Хрещення Русі. (Видео).

Відкрився офіційний сайт святкувань 1025-річчя Хрещення Русі Напередодні святкувань 1025-річчя Хрещення Київської Русі Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ відкриває сайт, присвячений висвітленню ювілея: 1025.church.ua.

Ресурс є джерелом офіційної інформації про події, що відбуватимуться в рамках святкування, та орієнтуватиме користувачів та журналістів в інтернет-просторі.

Новини на сайті – це зібрані в одному місці посилання на висвітлення подій програми святкування різними офіційними та дружніми ресурсами.

Серед партнерів – офіційний сайт Московського Патріархату, офіційний сайт Української Православної Церкви, фото-сервіс УПЦ «Фотолітопис», канал УПЦ на YouTube та телепрограма «Православний вісник», портал «Православіє в Україні», телетрансляції Першого національного та «Інтер», радіотрансляції Першого каналу Українського радіо, радіопрограма «Православіє в Україні» та радіопроекти ТРК «Ера».

На сайті опубліковано програму ювілейних заходів та умови акредитації на них.

Також на цьому інтернет-ресурсі відтепер — стрічка «Православія в Україні», присвячена ЮВІЛЕЮ 1025.

Усе про ЮВІЛЕЙ 1025 читайте також:

http://orthodoxy.org.ua/node/77798

 

Столиця України готується до святкування ювілею 1025-річчя.

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>