«

»

Июл
27

Андріївський хрест — уже в Україні! (Відео).

26 липня до Києва прибув Хрест апостола Андрія Первозванного. Разом зі святинею прибув Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

Крест апостола Андрея

Біля Святих Воріт Києво-Печерської Лаври Хрест апостола Андрія Первозванного та Святішого Патріарха Кирила зустріли Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, єпископат та духовенство Української Православної Церкви, численні віруючі.

Хрест було перенесено в Трапезний храм в ім’я преподобних Антонія і Феодосія Печерських, де Святіший Патріарх Кирил та Блаженніший Митрополит Володимир відслужили молебень.

Вклонитись Хресту апостола Андрія Первозванного можна буде цілодобово. Для поклоніння святині буде організовано спеціальний окремий підхід – з боку «нижньої» Лаври.

Проводи святині відбудуться 28 липня о 13-00.

Принесення Хреста апостола Андрія Первозванного приурочене до святкування 1025-річчя Хрещення Русі, здійснюється з благословення Патріарха Московського і всієї Русі Кирила і архієпископа Афінського і Елладського Ієроніма. Хрест зберігається в соборі міста Патри (Греція) на півострові Пелопоннес і є великою святинею всього християнського світу.

Хрест супроводжує делегація Елладської Православної Церкви, до складу якої, зокрема, входять митрополит Патрський Хризостом, митрополит Мантинійський і Кінурійський Олександр, іерокірікс Патрської митрополії архімандрит Феодосій (Цицивос), духовенство Патрської митрополії.

ВАЖЛИВО. Куди, коли, як потрапити на основні заходи ЮВІЛЕЮ-1025

***

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>