«

»

Ноя
21

Уряд прийняв постанову про призупинення підготовки до підписання асоціації

Кабінет Міністрів України на засіданні 21 листопада прийняв постанову, згідно з якою процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом призупинено.

Про це Укрінформу повідомило джерело в уряді.

За його словами, Постанову «Про підготовку до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» прийнято в інтересах національної безпеки України, з метою більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які Україна має виконати для відтворення втрачених обсягів та напрямків торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією та іншими країнами СНД.

«Кабінет Міністрів України звернувся до Ради національної безпеки і оборони України з пропозицією розглянути питання щодо призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на засіданні РНБО та прийняти відповідне рішення», — сказав співрозмовник.

Він також додав, що відтермінування пов’язане і з формуванням належного рівня внутрішнього ринку, який забезпечував би паритетні відносини між Україною та країнами — членами ЄС, що є базовим принципом міжнародного права і основою економічної безпеки країни.

Так, згідно з постановою уряду, МЗС разом з Мінекономрозвитку та Мінпромполітики доручено запропонувати керівним органам Європейського Союзу та Російської Федерації утворити комісію на тристоронній основі для напрацювання комплексу питань, спрямованих на відтворення втрачених обсягів та напрямків торговельно-економічних відносин, розширення та сприяння міжнародній торгівлі, подальшу лібералізацію ринків, узгодження регуляторної бази для покращення умов ведення підприємницької діяльності в межах загального економічного простору.

МЗС разом з Мінекономрозвитку, Мінпромполітики доручено вести активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу і СНД щодо пожвавлення торговельно-економічних зв’язків з метою збереження та зміцнення спільними зусиллями економічного потенціалу.

Мінекономрозвитку, Мінпромполітики, Мінагрополітики, Міненерговугілля, Мінінфраструктури доручено внести зміни до державних цільових, галузевих та регіональних програм щодо заходів, спрямованих на розвиток торгівлі, виробничої кооперації та обмін технологіями з країнами СНД з метою збереження робочих місць та вирішення інших соціальних питань на основі підвищення економічної стійкості країни.

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>