«

»

Дек
20

Ювенальна юстиція в Європі: Італія, Чехія.

Ювенальна юстиція в Італії

Подружжя  Габріели та Луїджі де Амбросіс в Італії все життя мріяли про дітей. Однак жінка змогла завагітніти аж в 57 років. У неї народилася донечка Віола. І ювенальні працівники одразу ж взяли під своє пильне око цю сім’ю (сім’я – благополучна, батько – працював мером міста Піемонт). Адже вік батьків – це вже привід для того, родина була під контролем. Та головним приводом, чому ювенальні працівники пізніше забрали Віолу – це те, що батьки залишили недовго дитину спати одну в автомобілі. Доброзичливі сусіди відразу ж повідомили про це ювенальну службу, подзвонивши на гарячу лінію щодо попередження насилля. Дівчинку забрали і відразу дали до іншої сім’ї, а на суді ювенальні працівники заявили, що батьки вже занадто старі для того, щоб виховувати дитину.

Мама Габріела де Амброзіс свідчить: «Ми бачимо її два рази у місяць. Постійно пригадуємо той ранок, коли до нас прийшли і несправедливо забрали нашу донечку».

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=714889

Чеські ювенальні працівники забрали дитину у матері через відсутність мобільного телефону.

Ця історія сталася у Чехії, де ювенальна юстиція впроваджується ще з 1999 року. Випадок Вероніки Кочової обговорювала тоді вся країна, адже кожен міг опинитися на її місці. На третій день після пологів, працівники ювенальної служби забрали її дочку прямо з лікарні. Чому? Офіційна версія звучить так: мати забагато живе «нестандартним» способом життя. Що це означає? У Вероніки Кочової немає мобільного телефону, вона не приходила на постійні медогляди та живе у аварійному будинку. Будинок дійсно аварійний, та ювенальні працівники навіть не з’ясували, чи жінка там дійсно живе чи просто має там вказане  місце проживання. Сусіди ж стверджують, що Вероніка там не живе, а проживає у іншому будинку.

Вже рік мати судиться за те, щоб забрати свою донечку. Та вже два рази суд її відмовив. На даний час Вероніка Кочова подала скаргу у Конституційний суд.

На жаль і суддя, і ювенальні працівники зовсім «забули» про те, що найбільше терпить дитина. Адже кожний психолог знає, як потрібна в перші роки життя любов матері.

За матеріалами   Ленка Петрасова

http://www.vitalia.cz/clanky/nemam-televizi-seberou-mi-dite/

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>